Szlachetna paczka

Weekend CUDÓW!

Tak nazwany został sobotni finał szlachetnej paczki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Udało się zebrać aż 13 kartonów żywności trwałej, artykułów szkolnych, środków czystości o łącznej szacunkowej wartości ponad 2 tys zł.

Z radością wspieramy ideę SZLACHETNEJ PACZKI.

Wierzymy, że świat jest piękniejszy, gdy umiemy dostrzegać drugiego człowieka i bezinteresownie nieść pomoc. Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy i Sympatycy szkoły- Wasza wrażliwość i życzliwość daje nadzieję, że życie znowu może mieć słodki smak.

Dziękujemy!

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie. Po wniesieniu paczek rodzina była zszokowana jej ilością. Starsza córka od razu pobiegła po nożyczki i wraz z Panią Agnieszką zabrały się za otwieranie prezentów. Roksana, młodsza córka, od razu zaczęła przymierzać otrzymane ubrania. Wszystkie jej się podobały. Klaudia również była zadowolona z nowych sweterków. Pani Agnieszka cieszyła się z tak dużej ilości żywności i produktów chemicznych. Wielką radość wywołały u kobiety nowe ręczniki. Roksana była bardzo uśmiechnięta na widok otrzymanych nowych zabawek, oraz przyborów do szkoły. Cała rodzina była prze szczęśliwa. Pani Agnieszka na koniec się popłakała ze wzruszenia.

Co chce przekazać wolontariusz? Chciałabym podziękować za współpracę i przekazaną pomoc rodzinie. Paczki były przygotowane bardzo starannie, za co jeszcze raz dziękuję. Cieszę się bardzo, że jako szkoła zaangażowaliście się w akcję charytatywną. Życzę Wesołych Świąt!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina? Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i zaskoczeni ilością paczek. Brakuje mi słów za okazaną nam pomoc. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy. Nikt w życiu dla nas tyle nie zrobił, pomógł. Życzymy spokojnych, zdrowych, radosnych Świąt!