Pierniki

W dniu 18.12.2017 klasy 0-2 były na warsztatach pieczenia pierniczków. Uczniowie od podszewki poznali tajemnice wypiekania tych małych pyszności.

Każdy z Nas chyba zna ten wyjątkowy smak. Naszym małym cukiernikom również udało się go świetnie wykonać. Dzieci odmierzały odpowiednie proporcje, mieszały, ugniatały ciasto po czym rozwałkowywały i wycinały świąteczne kształty. Po upieczeniu doszedł najsmaczniejszy etap - dekoracja pierniczków. Po skończonej pracy ,klasy otrzymały dyplom cukiernika :) Gratulujemy :)

Mamy nadzieje, że rodzicom udało się spróbować tych pyszności. Zapraszamy do galerii zdjęć. Wychowawcy klas :)