Jasełka i kiermasz Bożonarodzeniowy

20.12.2017r. w naszej szkole odbyły się jasełka z bożenarodzeniowym przesłaniem.

Dla dzieci z młodszych klas oraz rodziców i dziadków wystąpili uczniowie klas III-VII. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem,  przedstawili scenę Co się mogło wydarzyć w drodze do Betlejem  Aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role.  Uczniowie poświęcili wiele czasu na próby i przygotowania, tym bardziej, że poza nauką tekstu, dzieci uczyły się też śpiewać, by w pełni oddać radość z narodzenia Pana. Całość przedstawienia została przygotowana pod kierunkiem p.Sylwii Szews , oraz ks. Tomasza Szewczyka. Jasełka w wykonaniu dzieci. wprowadziły wszystkich w iście świąteczny nastrój swym pięknym i oryginalnym występem.